Karma mokra – dla jakich psów dedykowana?

Brak energii, zapalenia skórne, matowa sierść, problemy ze strony układu pokarmowego, ospałość czy też mniejszy apetyt – zła dieta czworonożnego pupila to szereg różnych dolegliwości, które na dłuższą metę są bardzo niebezpieczne i mogą doprowadzić do różnych chorób. Jak odpowiednio zadbać więc o zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkiego, co niezbędne – wysokojakościowego mięsa, witamin, składników odżywczych, minerałów, a także nienasyconych kwasów tłuszczowych? Wiejska Zagroda karma mokra – to właśnie wysokojakościowe i bezpieczne dla wszystkich psów produkty, które są przepisem na jego zdrowie i witalność!

Zdrowa i pyszna karma mokra Wiejska Zagroda – aż się uszy trzęsą!

W ofercie serii Wiejska Zagroda karma mokra znajdują się produkty dedykowane zarówno szczeniakom, jak i dorosłych pieskom. Bogaty wybór bez wątpienia pozwoli więc zakupić odpowiednią karmę dla młodszych oraz starszych psów, czworonogów o różnej rasie, szczeniakom, pupilom z wrażliwościami pokarmowymi, a także psom, które mają problemy z gryzieniem czy też ze strony układu trawiennego. Wiejska Zagroda karma mokra to idealny wybór, jeżeli właściciel stawia na prosty, bezpieczny i pełnowartościowy skład połączony ze znakomitym aromatem. Co więcej, ta polska marka stawia na karmy mokre bez dodatku zbóż – mięso bądź ryby połączone są więc tylko z cennymi kwasami tłuszczowymi, a także niezbędnymi witaminami. Taki skład pozwala na zbilansowaną dietę oraz gwarantuje witalność, lśniącą sierść i szczerą radość każdego czworonożnego pupila!

Wiejska Zagroda karma mokra – poznaj jej zalety!

W ofercie produktów dla psów spotkać można się zarówno z karmą mokrą, jak i suchą – która będzie lepszym wyborem? W pierwszej kolejności należy dobrze sprawdzić skład – ma on być jak najprostszy, bez zbędnych konserwantów, sztucznych substancji, ulepszaczy smaku czy zbóż. Dobre jakościowo pożywienie to podstawa, tym więc należy kierować się podczas wyboru i zakupu jedzenia dla czworonożnego pupila. Dlaczego jednak warto wybrać mokry odpowiednik? Wiejska Zagroda karma mokra cechuje się zarówno lepszą przyswajalnością przez układ trawienny, ma lekką konsystencję, wysokojakościowy skład z przewagą mięsnych lub rybnych składników, a także zachwyca znakomitym smakiem oraz aromatem. Mokra karma dodatkowo zapewnia również odpowiednie nawodnienie, w swoim składzie zawiera ona bowiem wodę – wybierając więc karmę mokrą Wiejska Zagroda ma się pewność, że kompleksowo dba się o odpowiednią dietę dla swojego pupila!