VODPanel – czy warto?

VODPanel na pierwszy rzut oka wydaje się być świetnym rozwiązaniem. Jednak jeśli przyjrzysz mu się bliżej to okazuje się, że na rynku są też lepsze oferty. Sklep internetowy TaniePremium zrobił porównanie swojej oferty w zestawieniu z wtyczką do przeglądarki VODPanel. O wynikach porównania przeczytasz na ich blogu pod linkiem https://taniepremium.pl/vodpanel/.

Jakie są podstawowe różnice między VODPanel, a TaniePremium?

VODPanel jest wtyczką do przeglądarki, która opiera się na KODI. Pozwala ona korzystać z serwisów VOD w niższej cenie. Cena wydaje się bardzo korzystna, a dodatkowy atutem jest aplikacja na urządzenia z systemem android. Niestety oglądać można jedynie na komputerze i telefonie, ponieważ nie każde urządzenia z Android TV chce obsłużyć apkę VODPanel.

Z kolei TaniePremium to sklep internetowy, który oferuje dostęp do kont współdzielonych. Oglądanie odbywa się za pomocą oryginalnych aplikacji. Po zakupie otrzymujesz dane do logowania oraz przydzielony profil. Ze wszystkich serwisów korzystasz bezproblemowo na wszystkich możliwych urządzeniach. Zakupione przez Ciebie konto jest już opłacone na deklarowany przez sprzedawcę okres czasu.

Co mówią opinie o tych serwisach?

Z opiniami rzadko się dyskutuje i pokazują one dobitnie, jakie usługi są warte uwagi. W artykule na blogu TaniePremium znajdziesz odniesienie do ocen iternautów. Zachęcamy do lektury.

Z czego bardziej warto skorzystać – VOD Panel czy TaniePremium?

Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. TaniePremium wydaje się być lepszym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na braku ograniczeń. Dostęp do oryginalnych aplikacji to olbrzymia zaleta. Z kolei VODPanel z pewnością wystarczy osobom z dostępem jedynie do komputera lub telefonu.

Podsumowanie

Zarówno VODPanel, jak i TaniePremium posiadają swoje zalety i są dedykowane do osobnych grup użytkowników. Większość osób z pewnością wybierze TaniePremium za sprawą wielu pozytywnych ocen i dostępu do oryginalnych aplikacji VOD.