Biedronka zamierza wprowadzić unowocześnioną wersję swojej aplikacji mobilnej

Supermarket Biedronka ogłosił plany wprowadzenia nowej, ulepszonej wersji swojej aplikacji mobilnej, która będzie dostępna dla wszystkich klientów sieci. W komunikacie prasowym Biedronki przekazano, że poprzednia wersja aplikacji zostanie wycofana i przestanie działać począwszy od następnego poniedziałku. Dodano również, że od 29.01 użytkownicy muszą zainstalować nową wersję aplikacji, którą mogą pobrać z takich platform jak App Store, Google Play czy AppGallery – zależnie od systemu operacyjnego ich telefonu.

Nowa odsłona aplikacji Biedronki ma wiele zalet. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez sieć supermarketów, nowa wersja będzie ładować się szybciej niż poprzednia – proces ten potrwa jedynie kilka sekund. Ta zmiana ma na celu zwiększenie komfortu obsługi klientów, zarówno podczas tworzenia listy zakupów, jak i na etapie skanowania karty lojalnościowej Moja Biedronka zapisanej w aplikacji przy kasie.

Wśród funkcji oferowanych przez nową aplikację znajduje się możliwość tworzenia listy zakupów bezpośrednio w aplikacji. Aplikacja będzie teraz obsługiwała tryb ciemny, co ma na celu zwiększenie komfortu użytkowania dla osób, które preferują takie ustawienie ekranu. Ewa Piechota, menedżerka produktu w dziale aplikacji sieci Biedronka, zapewniła, że nowa wersja aplikacji będzie dostępna dla wszystkich urządzeń firmy Huawei, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego.

Kolejnym atutem nowej aplikacji jest funkcja Historii Transakcji, popularna już w poprzedniej wersji. Użytkownicy mogą tu przeglądać historię swoich zakupów dokonanych za pomocą karty Moja Biedronka, co pozwala im na kontrole wydatków oraz sprawdzenie dat i miejsc dokonania zakupów oraz otrzymanych promocji.