Już niedługo kolejna edycja festiwalu Pol’and’Rock!

Już niebawem, bo od 4 do 6 sierpnia odbędzie się kolejna edycja festiwalu Pol’and’Rock, jeszcze niedawno znanego pod nazwą Przystanek Woodstock. To wyjątkowe wydarzenie, już od 28 lat gromadzi ludzi ze wszystkich środowisk, w dosłownie każdym wieku. Na festiwalu możemy spotkać zarówno ludzi starszych, jak i dzieci. Panuje tam pokojowa i niezwykle przyjazna atmosfera. Festiwal to nie tylko koncerty, ale także spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata kultury i nauki, oraz wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących. W tym roku festiwal zaplanowano w Broczynie na lądowisku Czaplinek-Broczyno.

Koncerty na tegorocznym Pol’and’Rock Festiwalu

Jak co roku, również obecnie, na festiwalu będziemy mogli zobaczyć koncerty wielu popularnych zespołów i wokalistów. W tym roku na Pol’and’Rock festiwal staną dwie sceny – mała i duża. Jesteście ciekawi jak wygląda line up tegorocznego festiwalu?

Duża Scena

Na dużej scenie w tym roku wystąpią: Dirty Shirt, Sztywny Pal Azji, Luxtorpeda, Clutch, Fun Lovin’ Criminals, Jinjer, Kwiat Jabłoni, Nowa Twins, Ferocious Dog, Laura Cox, Strachy na Lachy, Tagada Jones, Voo Voo, Wolf Alice, Organek, GWAR, Inclusion, Żurkowski, Fiddler’s Green, Me and That Man, STAKE, Skindred

Mała scena

Koncerty zobaczymy również na małej scenie. Wystąpią tam między innymi: Uliczny Opryszek, Dziwna Wiosna, Spięty, Gutek, Blenders, Kashell, Gorgonzolla oraz Bukartyk & Ajagore.

Co nas czeka oprócz koncertów?

Oprócz dwóch scen, na festiwalu będą również namioty tak zwanej Akademii Sztuk Przepięknych. To w nich będziemy mogli wziąć udział w spotkaniach z ludźmi ze świata kultury. W tym roku wysłuchamy między innymi Jakuba Żulczyka, członków kabaretu Neo-Nówka, Krzyśka Sokołowskiego, Piotra Jaconia oraz Marcina Dorocińskiego. Spotkamy się także z Barbarą Kurdej-Szatan oraz z Wojciechem Bojanowskim. Jednak spotkania to nie jedyne co nas czeka w namiotach. W małym namiocie zorganizowane zostaną specjalne warsztaty. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w grupowej jodze, nauczyć się jak robić dready, a także spróbować swoich sił w kursie tańca latynoskiego.