The best of, czyli seriale, które warto obejrzeć!

Macie ochotę na dobry serial? Szukacie czegoś ciekawego na weekendowy, serialowy maraton? Dzisiaj przedstawimy Wam seriale, które według nas są warte obejrzenia. Poniżej znajdziecie kilka słów o wybranych przez nas serialach. W ten sposób łatwiej będzie Wam znaleźć propozycje idealną dla siebie. Czas naszykować popcorn i wybrać serial!

Przyjaciele

Serial, o którym prawdopodobnie słyszał każdy i śmiało można go określić mianem kultowego. Na jego obejrzenie będziecie potrzebować sporo czasu. Chociaż odcinki są krótkie i trwają około 20 minut każdy, to serial ma w sumie 10 sezonów, a każdy z nich to 24 odcinki. „Friends” to serial komediowy, który opowiada o perypetiach szóstki przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku. Chociaż tak naprawdę jest to serial o tym jak ważna jest przyjaźń.

Breaking Bad

Tym razem propozycja dla fanów dramatów kryminalnych. „Breaking Bad” wciągnie Was od samego początku i będzie trzymać w napięciu do ostatniego odcinka. Serial opowiada o nauczycielu chemii, który wiedząc, że jest poważne chory, postanawia rozpocząć produkcję narkotyków, by zarobić pieniądze dla swojej rodziny. Serial ma 5 sezonów, ale jest tak interesujący, że nawet nie wiadomo kiedy, a już się go obejrzało.

Gra o Tron

Nie zapominamy o fanach fantastyki. „Gra o Tron” to idealna propozycja dla wszystkich miłośników połączenia fantasy z odrobiną dramatu. Jest to serial momentami brutalny, nie brakuje w nim scen nagości i wulgarnego języka, jednak jest to w takim stopniu, że absolutnie nie zniechęca do obejrzenia. Serial ma w sumie 8 sezonów, a każdy odcinek trzyma w maksymalnym napięciu. W serialu nie brakuje walki o władzę, opowieści o przyjaźni oraz wątków miłosnych.

Dr House

Kochacie seriale medyczne? „Dr House” to serial, który koniecznie musicie obejrzeć! Opowiada on o losach dość specyficznego i ekscentrycznego lekarza – Gregorego House’a. Każdy odcinek opowiada o ciekawych przypadkach medycznych. Doskonale skonstruowane sylwetki bohaterów sprawiają, że koniecznie chcemy się dowiedzieć jak to się skończy. Ale żeby się dowiedzieć, będziemy potrzebować trochę czasu, serial ma bowiem 8 sezonów, po 22 odcinki każdy.